Про це 24 Каналу розповів політтехнолог Борис Тизенгаузен, зауваживши, що диверсійні заходи в Росії триватимуть і надалі. Такі об'єкти є цілком законною військовою ціллю.

Дивіться також Росіяни тиснуть під Бахмутом та Авдіївкою: як за тиждень змінилась лінія фронту

Зараз в Росії майже всі об'єкти, які так чи інакше приносять Росії гроші, працюють на війну. Йдеться як про логістичні шляхи, нафтобази, газопроводи, підприємства тощо.

Якщо брати великі підприємства в Росії, вони не є повністю цивільними. Серйозні заводи чи якісь конструкторські бюро працюють на війну. Це все – законні цілі. На жаль, окупанти швидко залізницю відновлюють. Але це тривожний дзвіночок. Навіть не для росіян. А для їх партнерів,
– сказав Тизенгаузен.

Дивіться розмову з Борисом Тизенгаузеном на ютубі 24 Каналу

Російський експорт може бути під загрозою

Як наголосив Тизенгаузен, такі вибухи демонструють, що постачати продукцію через Росію не є надто надійно. Саме тому Китай будує логістику в обхід країни-агресорки, а паралельно витискає різні "соки" у вигляді різних знижок та інших переваг.

Китай зараз "роздягає" Росію. Надіюсь, що все дійде і до входу на російські території. Але питання тут, які амбіції в Китаю будуть потім. Зараз важливо, щоб вдалося вплинути на Китай, аби він менше рятував російську економіку. Вони не рятують Путіна, але їм потрібна слабка Росія, яка і надалі ненавидітиме Захід,
– зазначив Тизенгаузен.

Вибухи в Росії: коротко

  • В ніч на 30 листопада пролунали вибухи у Північномуйському тунелі імені Бессолова. Це фактично єдине велике залізничне сполучення між Росією та Китаєм.
  • 29 листопада російські телеграм-канали повідомляли про вибухи на складі "Шахедів" у Брянську. Також ще один безпілотник зафіксували над Бєлгородщиною.
  • Крім того, 16 листопада окупанти скаржилися на безпілотник, який влучив у військову частину на Волгоградщині. В ГУР натякнули, що вдалося влучити в один зі складів з боєприпасами та зброєю.