Але якщо говорити про молодь, усі старання окупантів та колаборантів стають даремними, коли покоління віку 16+ задає собі питання: а що я робитиму далі?

Читайте також: Жінка Захарченка за допомогою ФСБ вбиває терористів не гірше ЗСУ

Ті, хто просяк духом пропаганди, твердо розуміє, що треба їхати вчитися та працювати до Росії. А якщо казати відверто, то молодому поколінню жителів "ДНР" та "ЛНР" взагалі байдуже, де вчитися та робити кар’єри, аби не на окупованих та невизнаних територіях.

При цьому дипломи "ЛНР" та "ДНР" не визнаються жодною країною світу, а у Росії готові працювати лише із тими, хто отримав юридичні спеціальності але й то тимчасово. Фахівці-вихідці з ОРДЛО нікому та ніде не потрібні, а вдома ніякої роботи знайти неможливо. Хіба що воювати йти.

Треба визнати, що боротьбу за розум дуже багатьох дорослих та дітей Україна програла вщент. Втім, із молоддю все не так, оскільки виїжджати за кордони ОРДЛО хочуть 100 відсотків студентів та учнів старших класів.

Задля хоч якогось вирішення цієї проблеми для Кремля у Москві наказали створити громадські рухи для "правильного" виховання молоді. Візьмемо, наприклад, "ЛНР", як "державу", яка навіть по мірках недоутворень вважається аутсайдером.

З 2014-го тут працюють "молодіжний парламент", "молодіжний уряд" і "рада федерації профспілок", а також багато інших рухів для того, щоб створити якомога більше адептів "русского мира" зі сліпим бажанням вбивати українців.

Всі ці організації, а їх безліч, отримують окреме фінансування від Москви, та проводять сотні "патріотичних" заходів на рік.

Раніше формуванням молодіжного крила "ЛНР" займався громадський рух "Мир Луганщині", яке курував Ігор Коливан-Плотницький. Наразі ж ці функції перейшли до Пасечніка, що захопив владу у "республіці".

Треба зауважити, що методи "виховання" як при Жабо, так і при колишньому СБУшникові залишились суто радянськими – суцільне промивання мізків та читання лекцій студентам, а також нескінченні заходи для молоді в угарі пабєдобєсія. І куратори псевдоутворень, як представники країни-дегенератів та терористів, пишаються таким активним "вихованням" молоді, яку розгорнув Плотницький та продовжує Пасечнік.

Мабуть, розуміючи безвихідність ситуації і відсутність реальних перспектив для себе, студенти не сприймають постійне промивання мізків з боку влади псевдореспублікі і лише формально за вказівкою керівництва ВНЗ відвідують заплановані заходи з патріотичного і морального виховання.

Але ж пропагандистська риторика та всі розповіді про якусь мораль є лише великою ширмою.

Подивіться, наприклад, на вечірку підконтрольного "ЛНР" інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Здавалося б, звичайне для Росії паті, але ж Луганськ – Україна. І це просто дикість. Але ізюминка зовсім не в оголеній на публіці дівчині. Справа в тому, що цю оргію серед, до речі, неповнолітніх студентів організував ведучий Євген Мурильов. Після вдалої роботи у нічних клубах Луганська його запросили на "державний" телеканал "ЛНР" ведучим новин.

А знаєте, хто посунув Мурильова до новин? Керівник провідної молодіжної організації "ЛНР" Анастасія Воропаєва, яка є головою "молодіжного парламенту" при "народній раді" недореспубліки. Вона – завсідниця подібних вечірок із масштабними пиянками та оргіями.

Не краща ситуація й у Донецьку, де "виховують" молодь наркомани та проститутки, які хіба що трошки дорожче за луганських.

Читайте також: Чи збирається Росія відпустити Україну: прогноз на 2018 рік