Трамп при цьому закликав іранську владу змінити свою політику та зробити країну "знову великою", про це Трамп написав на своїй сторінці у Twitter.

Знайте більше: Верховний лідер Ірану висловив підтримку військовим, які могли збити літак МАУ

Лідер США наголосив, що "економіка Ірану терпить крах, а народ страждає".

Так званий верховний лідер Ірану, який останнім часом не був таким верховним, сказав деякі неприємні речі про США і Європу. Він має бути дуже обережним зі своїми словами,
– заявив президент США.

Конфлікт між Сполученими Штатами та Іраном загострився після того, як за особистим наказом Дональда Трампа 3 січня ліквідували іранського генерала Касема Сулеймані. Іранська влада назвала вбивство Сулеймані "терористичним актом" і пригрозила серйозною помстою. Після цього обстрілів зазнали низка американських баз.

Загострення на Близькому Сході: основне

  • Після цього парламент Іраку прийняв резолюцію, щоб США вивели свої війська. Виведення військ із регіону також підтримує Іран. Президент Ірану Хасан Рухані навіть схвалив внесення Пентагону та армії США в список "терористичних організацій".
  • США не мають наміру виводити свої війська. Натомість у Держдепі наголошують, що військова присутність в Іраку необхідна для подальшої боротьби проти Ісламської держави.
  • У відповідь на заяви Іраку про вислання військових з США Держдеп пригрозив економічними наслідками.
  • Згодом американські ЗМІ поширили інформацію про те, що США та Ірак відновили спільні військові операції проти організації "Ісламська держава". Однак в Іраку це заперечили.