Перша леді знімалася з нею у відео до різдвяних свят. Там щаслива маленька Ліза розфарбовувала новорічні іграшки.

Читайте також "Вибач, крихітко, що не вберегли": у Вінниці на місце загибелі маленької Лізи несуть іграшки

Зеленська показала кадри з загиблою дівчинкою Лізою

Сьогодні (мовиться про 14 липня – 24 канал) з жахом ми побачили фото перекинутого дитячого візочка з Вінниці. А потім, читаючи новини, я усвідомила, що знаю цю дівчинку. Знала… Маленька Ліза загинула сьогодні від російської ракети,
– написала Зеленська.

Додала, що не писатиме слова, які хоче сказати тим, хто вбив дитину. Натомість розповіла про Лізу. Перша леді познайомилася з цією дівчинкою під час запису відео до різдвяних свят.

"Світла, щира, радісна дитина, яка зростала в любові. Маленька бешкетниця тоді встигла розмалювати за пів години фарбами не тільки себе, свою святкову суконьку, а й усіх інших дітей, мене, операторів і режисера…", – пригадала Олена Зеленська.

Перша леді опублікувала записане відео та попросила подивитись на живу дівчинку.

Подивіться на неї живу, будь ласка. Плачу разом з її близькими,
– сказала Зеленська.

Загибель маленької дівчинки Лізи: що відомо

  • росія 14 липня запустила по Вінниці ракети. Відомо, що по центру міста випустили 3 ракети "Калібр". Вдарили по місцю, де завжди людно. Внаслідок удару загинуло 23 людини, з них 3 – діти.
  • Маленька Ліза разом з мамою в той час йшла на розвиваючі заняття. Буквально перед трагедією жінка опублікувала сторіз із дитиною. На кадрах видно, як маленька Ліза йшла біля мами та штовхала свій візочок.
  • Через удар російських загарбників дитина померла на місці. Її мати перебуває в реанімації.
  • Люди почали приносити іграшки до місця загибелі маленької Лізи та опублікували фото з місця трагедії зі словами: "Вибач нам, крихітко, що не вберегли".

До теми – ведуча 24 каналу розплакалась в ефірі через убитих дітей у Вінниці: відео