Про це 24 каналу розповів російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко. Раніше повідомлялось про те, що Путін нарешті пояснив, чому напав на Україну.

Цікаво Немає Росії, яка диктує світу порядок денний, – Подоляк прокоментував промову Путіна

Різниця між анексією Криму й інших територій

Яковенко зазначив, що різниця між Кримом й іншими анексованими Росією територіями полягає в тому, що півострів росіянам був добре відомим. Так було й у період СРСР, і після здобуття Україною незалежності. Нічого для росіян не змінилось. Як їздили у Крим, так і продовжили їздити.

Ніхто не відчував того, що це чужа країна, чужа республіка. Україна була дуже гостинною, дійсно, рідною країною. Ніяких проблем там не було для росіян,
– зауважив російський опозиційний журналіст.

Яковенко спростував заяви Путіна про "нацизм" в Україні: дивіться відео

Путін заявив, що люди боролись за російську мову

Він продовжив, що під час свого виступу Путін заявив абсолютну маячню, мовляв, люди боролись за те, щоб говорити російською мовою. Однак ніколи ні в кого не було ніяких проблем говорити російською мовою.

"Зараз, можливо, вони вже з'являються, тому що це мова ворога. Утім до того, як Путін улаштував усе це, ніяких проблем говорити ні російською, ні будь-якою іншою мовою не було", – наголосив Яковенко.

Російський опозиційний журналіст додав: усе, що говорив Путін – це повна маячня, паралельна реальність. Насправді цим виступом він запустив наступний етап самознищення Росії.

Він оголосив війну реальності й уже розпочав самоліквідацію Росії,
– підсумував він.

Новини Росії: останні події

  • Росія активно залучає до війни в'язнів та чоловіків без військового досвіду, але цим "гарматним м'ясом" повинен хтось керувати. Отож держава-агресорка вирішила достроково зробити курсантам випускний.
  • Вище військове керівництво Росії закручує гайки все сильніше. Як з'ясувалося, часткова мобілізація безстрокова, а ті, хто вже уклав контракт про службу, не можуть його розірвати.
  • Країна-агресор знову наклала вето в Раді Безпеки ООН на резолюцію США. Вона стосувалась засудження так званих референдумів, які провів Кремль на тимчасово окупованих територіях України.