У Міноборони КНР повідомили, що впродовж останнього тижня флотилія з шести військових кораблів КНР діяла в близькосхідному регіоні. Крім цього, відомо, що 44-та Оперативна група військово-морського супроводу бере участь в операціях у регіоні з травня.
Дивіться також "Один пояс – один шлях": для чого Китай зібрав у себе Путіна, Орбана та навіть "Талібан"
У Кувейті пришвартувалися 6 військових кораблів
Зранку 18 жовтня військові кораблі китайської оперативної групи, зокрема корабель "Цзібо", корабель "Цзінчжоу" та корабель "Цяньдаоху" пришвартувалися в порту Кувейту.
Під керівництвом кувейтського патрульного корабля "Файлака" військові кораблі китайської оперативної групи, зокрема корабель "Цзібо", корабель "Цзінчжоу" та корабель "Цяньдаоху" пришвартувалися в порту "Шувайх" у Кувейті близько 9:00 ранку. Їх вітали понад 200 осіб, зокрема представники кувейтських військових,
– повідомили у Міноборони Китаю.
Також китайські кораблі зустрічали співробітники посольства КНР в Кувейті та китайські емігранти. Зазначається, що після церемонії її учасники пройшли на кораблі "Цзибо" та "Цзінчжоу" для екскурсії та обміну досвідом.
За словами командувача китайської оперативної групи, цьогоріч виповнюється 5 років від дня встановлення китайсько-кувейтського стратегічного партнерства, а також 10-річчя ініціативи "Один пояс, один шлях".
Яка позиція Китаю щодо війни ХАМАС та Ізраїлю
Сі Цзіньпін пропонує двостороннє рішення для утворення незалежної держави Палестини, як "основоположний вихід" із війни Ізраїлю з ХАМАС.
Він стверджує, що найголовніше зараз – домогтися припинення вогню, щоб не дозволити конфлікту вийти з-під контролю та поширитися далі.