Чому Лукашенко так вороже налаштований проти України та чи варто взагалі сприймати його слова – в ексклюзивному інтерв'ю сайту 24 каналу розповів керівник департаменту безпекової політики Центру політичних студій "Доктрина" Гліб Парфьонов.

Важливо Взяти Київ за дві доби: чому мрії Путіна не судилося збутися

Гучні заяви Лукашенка

Війна (російсько-українська – 24 канал) триватиме максимум 3 – 4 дні. Там не буде кому проти нас воювати. Ті, яких показують з дерев'яними автоматами, як вони тренуються, так ми зараз вийдемо з тобою в сусідній зал і знімемо на мобільний телефон це тренування і покажемо…. І як тільки трохи "запахло", Володя Зеленський одразу дав задню,
– заявив Лукашенко в інтерв'ю пропагандисту Соловйову.

Щоправда, згодом він передумав, заявивши, що "гарячої" війни не буде взагалі, "якщо божевільні не влаштують провокацію".

Лукашенко виконує волю Кремля / Фото Getty Images

Цікаво Незалежні російські журналісти "злили" темник Путіна про висвітлення ситуації щодо України

Чи варто слухати Лукашенка

Експерт прокоментував слова самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка, який заявив, що війна України та Росії може тривати лише 3 – 4 дні, бо в Україні ніби-то немає кому воювати.

Коли Лукашенко говорить про війну, то ці заяви не варто вважати чимось серйозним. Це з його боку є певним заграванням із Росією, що він готовий до будь-якого сценарію, і загалом підтримує все, що робить Москва,
– зазначив Гліб Парфьонов.

Він наголосив, що Лукашенко, розгорнувши російські війська на території Білорусі, фактично втратив суверенітет.

Гострі заяви Лукашенка щодо України:

Навіщо Путіну війна в Україні та чому Лукашенко загрожує ядерною війною: дивіться відео