Про це заявила міністерка оборони Іспанії Маргарита Роблес під час свого візиту до казарм Санхеніс і Головного військового госпіталю "Орад-і-Гахіас". Саме там лікуються та проходять підготовку українські бійці.
Дивіться також Найближчі пару місяців можуть бути критичні: 2 фактори, які допоможуть ЗСУ
Ракети від союзників
За словами політикині, ракети до систем Patriot допоможуть Україні захищатися від постійних російських атак. Маргарита Роблес додала, що країнам Євросоюзу необхідно продовжувати підтримувати український народ перед обличчям виклику у вигляді агресії Росії.
Партія ракет до Patriot вже прибула в Україну. Вона прибула минулого тижня. Очевидно, що ми працюємо в цьому питанні в координації з нашими союзниками, тому що ми розуміємо, що Україна захищає свою цілісність, вона захищає людські життя,
– сказала вона.
Міністерка переконана, що всі повинні чітко усвідомлювати, що Україна зазнала вторгнення з боку Путіна, який чинить масові вбивства та не має наміру встановлювати жодних обмежень.
Наприкінці квітня Іспанія вже поставила Україні нову партію боєприпасів для важкої артилерії. Роблес також повідомляла про плани постачання артилерійських снарядів калібру 155 і 120 мм у найближчі кілька місяців.
Військова допомога: останні новини
- Україна отримає прототипи артилерійських снарядів дальністю у 100 кілометрів. Зазначається, що така допомога буде надана від німецького оборонного підприємства Rheinmetall. Про це заявив очільник концерну Армін Паппергер. Він зауважив, що постачання артилерійських боєприпасів буде у рамках оборонної допомоги Україні.
- Наша держава також отримає від США передові ударні дрони з вогнепальною зброєю. Йдеться про БпЛА виробництва американської компанії Feloni Aero. Наразі розробляються два варіанти безпілотників – БпЛА Felon 1.0, який озброєний 5,56 мм гарматою та БпЛА FelonX, оснащений протитанковою ракетою Spike.
- Уряд Італії на чолі з Джорджією Мелоні вирішив схвалити дев'ятий міжміністерський указ про військову допомогу Україні, включно з системою протиповітряної оборони SAMP/T. Наразі в Італії є п'ять систем SAMP/T, і Рим має намір передати Україні одну з них, яку він позичав Словаччині.