В чому воно може полягати проаналізував для 24 Каналу опозиційний журналіст, редактор видання The Insider Тимур Олевський.
Детальніше Переговори Путіна і Кім Чен Ина у Пхеньяні: диктатори зробили перші заяви
Про що можуть домовлятися диктатори
Першою чергою Путіну зараз необхідна зброя та людський ресурс, імовірно, про це він і проситиме у Північної Кореї. Натомість Росія може поділитися власними ядерними технологіями, адже КНДР неодноразово погрожувала Сполученим Штатами Америки ядерним шантажем.
З одного боку це показує, що Росія не здатна сама виробляти всю необхідну зброю, змушена просити її далеко не найрозвиненішої країни у світі.
Але з іншого боку, загнані в глухий кут люди здатні робити бомби, особливо якщо дві великі країни поруч в цьому допомагають,
– зауважив Олевський.
Він переконаний, що саме Китай, сателітом якого є Північна Корея, дозволив Росії таку тісну співпрацю з нею.
Журналіст переконаний, що КНДР пристане на пропозицію Росії постачати їй снаряди масово і надавати людей, щонайменше, для закриття прогалин, наприклад, в будівництві – замість людей, яких відправили на фронт.
Не можна виключати і залучення північнокорейських солдатів до війни проти України.
Наслідки для росіян
Та найбільш показовим в цьому візиті є інше. Диктатор, який відважився напасти на найбільшу країну в Європі, отримав облизня і їде до найбільшого вигнанця світу Кім Чен Ина, аби будувати з ним стратегічні стосунки.
"Це сумно для Росії, адже такий поворот надовго. Такий вектор розвитку країни буде довгий – довгий час, і це впливає лише на економіку, політику, але й на менталітет людей. Росія на очах повертається в сторону правил, де життя людини не варте нічого, і колективне, насправді воля вождя, має найбільше значення. А це матиме значні історичні наслідки", – резюмував Олевський.