Про це Володимир Зеленський розповів в інтерв'ю журналісту Дмитру Комарову. За словами президента, "пиріг треба ділити на шматки".
Дивіться також "Читаю, аби бути адекватним": Зеленський відверто розповів про свій стан після 14 місяців війни
Що Україні треба для мирного сусідства з Росією
Ми не можемо її (війну – 24 Канал) з'їсти – рот порвеш, велика держава і велика за обсягом. Цю біду проковтнути складно, треба розділити війну на шматочки, і це перемоги, одна за одною, іноді паралельні, але здебільшого вони йдуть одна за одною, послідовно,
– сказав Зеленський.
Він додав, що перемога – це територія України, яка конкретно перебуває під захистом гарантій світової безпеки.
"Рік. За кадром": дивіться відео
За словами Зеленського, завдання українців – показати, що наша країна нікуди не зникне, а народ стане ще міцнішим, ніж був.
"У нас просто нема іншого виходу. Нам просто треба бути міцнішими, ніж ми були. Також потрібно зробити все можливе, щоби послабити Російську Федерацію. Треба відстояти свою землю, деокупувати свою Україну. Це вже буде крок для послаблення сусіда", – заявив президент.
Нагадаємо, що напередодні український лідер дав велике інтерв'ю західним журналістам.
Головні тези
- Про контрнаступ: "Контрнаступ буде, ми готуємось і він буде. Я дуже вірю, що він буде успішним. Хочеться дочекатись всього, що було обіцяно. І звертаємо увагу на погоду також".
- Про винищувачі: "Це б дуже допомогло в контрнаступі, але так затягувати ми не будемо та будемо починати ще до того, як у нас з’являться F-16. Не будемо заспокоювати Росію тим, що нам потрібно ще кілька місяців. Але паралельно літаки дуже потрібні".
- Про витік "секретних даних": "Зайва інформація, яка виходить в пресі, не допомагає, однак українське просування не зупинить, навіть якщо вона буде з'являтися щоденно".
- Про російську армію: "Вони вже змінили тактику. Вони "вкопуються", роблять оборонні рубежі. Це буде дуже непросто для нас, але це друга частина, у якій ми збираємось забрати ініціативу в цій війні".
- Про запрошення на саміт НАТО у липні: "Ми сприймаємо запрошення як факт того, що нас хочуть бачити в НАТО. Якщо це просто дипломатичний крок, то нам не потрібно це".