Адже офіційний вступ Білорусі в російсько-українську війну означатиме для Лукашенка "втрату влади, свободи та смерть". Про це 24 каналу розповів російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко.

Зверніть увагу Означало б третій ленд-ліз для України, – Резніков про загрозу вступу Білорусі у війну

Для Лукашенка вступ у війну проти України означатиме смерть

Час, який відокремлює вторгнення білоруських військ до України від того моменту, коли в Мінську приземлиться Тихановська, ймовірно, кілька днів,
– російський опозиційний журналіст.

За його словами, лідерка білоруської опозиції прилетить з великим ескортом та серйозними намірами. Крім того, на неї будуть чекати громадяни Білорусі, які віддали за неї свої голоси на виборах.

Визнання ж Абхазії означатиме для самопроголошеного президента Білорусі нові санкції, однак за нього все одно "платить Путін". Тож, ймовірно, це просто подачка Лукашенка російському президенту нібито він може щось зробити для Путіна.

Читайте також Лукашенко, ймовірно, погодився вступити у війну: чому ситуація лютого вже не повториться

Що відомо про візит Лукашенка до Абхазії

Самопроголошений президент Білорусі Лукашенко 28 вересня відвідав Абхазію, яка є окупованою російськими військами територією Грузії. Головна редакторка SOVA.NEWS (Грузія) Марта Ардашелія розповіла, що відбувається такий собі торг щодо визнання Абхазії та Південної Осетії.

Це перший візит Лукашенка до Абхазії й за ним стоять внутрішні російсько-абхазькі моменти. Ардашелія повідомила, що за особистою вказівкою Владіміра Путіна Москва зараз намагається "віджати" колишню радянську дачу в містечку Піцунда.

Утім, російському президенту складно це зробити, оскільки абхазьке суспільство дуже різко реагує. Там відбуваються акції протесту проти Росії й узагалі зростають антиросійські настрої.

Ардашелія розповіла, що існує версія про те, що лукашенко ніби як приїхав, щоб показати Абхазії, що може її визнати за цю дачу. І зустріч відбулася саме на цій держдачі, де взагалі подібне дуже рідко проводиться.

Яковенко прокоментував візит Лукашенка до Абхазії: дивіться відео

Загроза нападу з Білорусі: останні новини