Про це 24 Каналу розповів соціолог, експерт із комунікацій Міжнародного центру протидії російській пропаганді Дмитро Громаков. За його словами, росіяни можуть розповідати собі все що завгодно. Але потрібно розуміти факти – в Росії не так і багато шансів виграти цю війну.

До теми Війна показала, що лише ядерна зброя може стримати Росію, – посол України у Німеччині

Разом з Україною стоять 50 найпотужніших економік світу. А антиросійська коаліція вже більша, ніж антинімецька, яка була під час Другої світової війни.

Ядерні держави вже програвали війни

Як наголосив Громаков, світ часто чує погрози, що Росія використає ядерну зброю, якщо почне програвати війну. Тому нібито взагалі не варто опиратися державі, яка володіє таким "джокером". Але це – неправда.

Світ знає дуже багато історій, коли ядерні держави програвали військові конфлікти. Але це не призводило до катастроф чи ударів ядерною зброєю,
– наголосив Громаков.

У цьому контексті варто згадати Корейську війну 1950 – 1953 років, де одних підтримували Сили ООН та США, а інших – СРСР. Або ту ж війну у В'єтнамі, яку Сполучені Штати програли.

Цікаво – Шольц здивував заявою про Путіна: дивіться відео

Путін нібито притягнув ядерну валізку на один із заходів

  • Російський диктатор Владімір Путін відвідав Волгоград, де відзначали 80-ту річницю Сталінградської битви. Там зауважили цікаву деталь.
  • Журналісти стверджують, що в помічників Путіна побачили дві чорні валізи.
  • Одна з них була складним щитом для захисту від можливого замаху. Інша ж, як припускають журналісти, була так званою "ядерною валізкою".