Про це розповів військовий експерт Олег Жданов, повідомляє 24 канал. Раніше Президент України Володимир Зеленський заявив, що Путін застосує ядерну зброю, коли знатиме, що йому за це нічого не буде.

Важливо Росія може знищити США і Європу менше ніж за 30 хвилин, і навпаки, – Маск ніяк не заспокоїться

ППО може збити ядерну ракету

Жданов зазначив, що вірогідність збиття ядерної ракети є. Є вірогідність збити цю ракету навіть протиракетними засобами країн Заходу. Якщо буде завчасно виявлено пуск, то протиракета може цілком долетіти й з території Польщі з комплексів дальнього радіуса дії. По крилатих ракетах у нас шанси 50 на 50. По балістичних ракетах – шансів дуже мало.

Якщо ми зараз почнемо отримувати протиракетні системи, то з кожним днем шанси будуть збільшуватись. Тож, навіть на останньому етапі є шанси уникнути саме ядерного удару,
– зауважив військовий експерт.

Жданов відповів, чи може ППО збити ядерну ракету і якими будуть наслідки: дивіться відео

Наслідки збиття ядерної ракети

Він продовжив, що головний наслідок збиття ракети з ядерною боєголовкою – це те, що ядерний вибух не відбудеться. Вірогідність ядерного вибуху буде дорівнювати практично нулю. Судячи з того принципу, як працює протиракетна оборона і як уражає протиракета ракету, яку вона має збити, то відбудеться руйнування головної частини.

"Так, може бути ефект брудної бомби на невеликій території. Тобто, радіоактивні уламки впадуть на землю, і треба буде провести рекультивацію щодо їх пошуку, вивезення й заховання у спеціальному могильнику", – наголосив Жданов.

Ядерні погрози Росії: останні новини