Російський диктатор Владімір Путін має намір продемонструвати свою готовність застосувати зброю масового знищення за допомогою ядерного випробування на кордонах України. Про це повідомляють військові джерела.

До теми Як Путін може використати ядерну зброю в Україні: політтехнолог припустив 2 способи

Де Путін хоче підірвати ядерну зброю

ЗМІ стверджують, що Москва, ймовірно, застосує ядерну зброю в Чорному морі. Про це НАТО нібито вже попередило своїх членів.

Крім того, ядерний військовий ешелон "вже відправлено до лінії фронту".

Кремль сигналізує про свою готовність до значної ескалації, оскільки Росія втрачає позиції на полі бою. Є побоювання щодо попередніх натяків Путіна про те, що він може вдатися до такої тактики,
– пишуть ЗМІ.

Згідно з джерелом, ці побоювання посилилися на тлі появи інформації про потяг, керований секретним ядерним підрозділом для відправки в Україну.

Росія знову провокує

У Центрі протидії дезінформації заявили, що Росія й надалі посилюватиме ядерний шантаж, тому існує велика ймовірність різного роду провокацій.

Останніми днями іноземні медіа поширюють інформацію з таємних джерел про те, що Кремль, можливо, хоче застосувати ядерну зброю.

Водночас у твітері різні користувачі поширюють відео того, який ефект матиме точкове використання ядерної зброї Росією по лінії фронту.

"Ще на початку повномасштабного вторгнення Росія привела ядерні сили у стан особливого бойового чергування. Показова демонстрація Росії готовності будь-якої миті завдати ядерного удару по території України – чергова стадія інформаційного тероризму, влаштованого Росією, щоб схилити Україну до перемовин на умовах Кремля", – зазначили у відомстві.

Інформація може бути російським вкидом

Раніше повідомлялося, що Росія може випробовувати ядерну суперторпеду "Посейдон". Втім, Альянс регулярно фіксує активність російських підводних човнів, починаючи з часів Холодної війни. Тож аналітики вважають, що такий вкид може зіграти на користь Росії.

Ядерний шантаж Росії: останні новини

Варте уваги – Як вижити під час ядерного вибуху: дивіться відео