Про це 24 Каналу в ексклюзивному інтерв'ю розповів Михайло Подоляк, радник Офісу Президента України. За його словами, одна з особливостей його роботи полягає в тому, що він повинен завжди залишатися на зв'язку.

Дивіться також Дату завершення війни може порахувати кожен: відверте інтерв'ю з Михайлом Подоляком інтерв'ю з Подоляком

Подоляк – надгаджетова людина

Під час інтерв'ю на столі у Подоляка – лише стос паперів та смартфон. Радник Офісу президента називає себе "надгаджетовою людиною" і нарікає на те, що в установі досі є пережитки паперової системи.

"Замість ноутбука я користуюсь "айпадами" (планшетами від Apple – 24 Канал), мене їх 3. Також маю з десяток телефонів різних модифікацій. Вони потрібні мені для того, щоб відокремлювати ті чи інші інформаційні напрямки", – пояснив Подоляк.

З огляду на специфіку роботи, чиновнику доводиться стежити за актуальними інфоприводами. Але інколи він дозволяє собі перемкнутися зі скролінгу інформаційної стрічки.

"Можу дозволити собі якийсь час не читати новини, але тоді читаю книги. Це потрібно для того, щоб трохи подумати про те, що відбувається", – поділився чиновник.

Також радник ОПУ розповів, чи може інколи вимкнути телефон і не відповідати на дзвінки:

"Можу, але після цього я отримаю "прочухан" від президента, якщо він в цей час дзвонив, а я не відповів".

Про комунікацію зі ЗМІ

Як стверджує радник ОПУ, за 17 місяців повномасштабної війни жоден його день не обійшовся без коментарів для ЗМІ. Однак чиновник дивиться на це, як на складову своєї роботи.

"Потрібно пояснювати, чому українська влада поводиться так чи інакше. І на внутрішньому, і ще більше на зовнішньому ринку. Потрібно повторювати десятки разів одні й ті ж самі тези – і це не викликає в мене якогось негативу", – пояснив Подоляк.

Втім, після війни радник ОПУ планує зменшити свою публічність й повернутися до більш звичного стилю комунікацій.

Михайло Подоляк про специфіку своєї роботи: дивіться відео

Що ще розповів Подоляк в інтерв'ю 24 Каналу

  • Балаклійсько-Куп'янська операція Збройних Сил змінила сприйняття України країнами Заходу. Після цього віра наших партнерів у деокупацію українських територій значно зросла.
  • За словами Подоляка, Україна посилено готується до атак окупантів на критичну інфраструктуру. Описуючи поточну ситуацію, радник ОПУ готовить, що теперішній стан енергомережі гірший за минулорічний, але держава готова до викликів набагато краще.
  • Також Подоляк оцінив потреби України в системах ППО. На його думку, Повітряним Силам необхідні додаткові 6 чи 8 зенітно-ракетних комплексів Patriot або SAMP/T для того, щоб Росія втратила можливість безкарно атакувати цивільну інфраструктуру.