Про це він заявив під час спілкування з журналістами, передає Укрінформ.

Читайте також: Що невтішного очікує на Крим після хімвикиду у Армянську

"Зараз Росія намагається використати ситуацію в Армянську для розкручування, в тому числі на міжнародних майданчиках, питання непостачання води на окуповану територію, чого ми за визначенням ніколи не будемо робити, але розручувати цю проблему не з точки зору міжнародного права, а начебто загортаючи це в гуманітарну обгортку", – підкреслив міністр.

За його словами, Міністерство закордонних справ підготувало проект звернення до міжнародної Організації із заборони хімічної зброї через ситуацію на кримському "Титані".

"Наразі спільно з МОЗ та Мінекології проводиться збирання інформації для підкріплення цього звернення фактами та результатами експертиз щодо стану хімічного забруднення в окупованому Криму", – додав чиновник.

Водночас Клімкін зазначив, що вже відбувся попередній контакт з ОЗХЗ.

Українська сторона не робитиме нічого, що дасть Росії можливість використати це питання в контексті маніпуляцій з водою. Ми прекрасно знаємо про всі фейкові плани начебто побудувати це водопостачання. Ми цього зробити ніколи не дозволимо. На окуповану територію вода за контрактом, де написано "Крим, Росія", ніколи постачатися не буде,
– наголосив Клімкін.

Нагадаємо, раніше голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявляв, що почалося обережне зондування можливості відновлення подачі дніпровської води на тимчасово окупований Крим Північно-Кримським каналом.

ХІмічний викид у Армянську та його наслідки: