У той же час найважливішими проблемами для України загалом громадяни вважають військові дії на Донбасі, корупцію та низький рівень виробництва. Відповідні дані, отримані на основі опитувань громадян, оприлюднила соціологічна група "Рейтинг".

Читайте також: Світові лідери втрачають довіру людей і це загрожує глобальній безпеці, – Інститут Ґеллапа

Так, найважливішою проблемою, яка хвилює українців особисто, у 2018 році стало зростання цін. Цим переймається 62% опитаних. На другій позиції – система охорони здоров’я. Її вважають важливою проблемою 28% респондентів. Третю позицію розділили між собою проблеми соціального захисту бідних та безробіття, це хвилює 26% опитаних.

соціологічне опитування українці Україна проблеми
Проблеми, які найбільше хвилюють українців

Серед проблем, які турбують українців особисто соціологи виділили також: падіння курсу гривні, корупцію в державних органах, затримку виплат зарплат і пенсій тощо.

А ось головними проблемами для України наприкінці 2018 року українці вважають першочергово: військові дії на Донбасі (49%), корупцію в державних органах (45%) та низький рівень виробництва (25%).

Україна проблеми українці опитування соціологічне дослідження
Найбільші, на думку громадян, проблеми України

До речі, російські соціологи встановили, що громадяни РФ у 2018 році найбільше боялися військової загрози від інших країн. Цей страх у росіян зростає від 2014 року, коли в Україні розпочалася Революція Гідності.