Як зазначають у звіті Організації Об'єднаних Націй, у п'ятницю, 14 квітня, лічильник рахунку населення Індії досягнув позначки у 1 425 782 975 осіб. Власне, країна стала найбільш густонаселеною у світі. До того тривалий час це був Китай.
Дивіться також Населення Росії стрімко скорочується: як цим скористається Китай і навіщо йому "російські вдови"
Індія покращуватиме показник залежності
Як запевняють експерти, Індія нарощує економічний потенціал завдяки чисельності населення. Однак досі залишається відкритим питання стосовно того, чи скористаються у Нью-Делі усіма ресурсами для зростання.
Індія має приголомшливий економічний потенціал не лише через величезне населення, але й через демографічний склад. Цю конкурентну перевагу можна побачити, зокрема, завдяки зниженню коефіцієнта залежності,
– йдеться в матеріалі.
Окрім того, там зазначено, що коефіцієнт залежності – це показник, який порівнює молодь країни та людей похилого віку, які не працюють, із працездатним населенням.
Аналітики прогнозують, коефіцієнт залежності Індії впаде до 45 утриманців на 100 осіб протягом наступних 25 років. Потім він почне зростати у 2033 році. Разом з тим в Китаї він лише зростатиме упродовж цього десятиліття.
Демографічні тенденції щодо зміни густоти населення різних країн / Графік ООН
Кількість людей на планеті зростає, а в Росії – падає
- Згадаємо до цієї теми, що восени 2022 року в ООН повідомили, що на нашій Земній кулі уже проживає понад 8 мільярдів людей. 15 листопада – це той день, коли було зафіксовано перетин позначки у 8 мільярдів.
- Зазначимо, що до цього багато десятиліть та оцих пів року Китай був тією країною, де проживало найбільше людей. Однак уже тоді чимало фахівців говорило про те, що ситуація зміниться – це лише питання часу. Власне, вони мали рацію.
- Окрім того, слід наголосити, що є така "диво-країна", де людей стає менше. І, вочевидь, цього прагне влада цієї держави. Як не дивно, йдеться про Росію. Щонайменше від початку широкомасштабного вторгнення населення ворожої країни скоротилось на 183 130 бійців.