Про це 24 каналу розповів російський публіцист Андрій Піонтковський. Він зазначив, що країнам Заходу потрібно прийняти рішення і допомогти Україні виграти війну. В іншому випадку російська армія опиниться на кордоні з Європою.

Зверніть увагу Це закінчить війну: у Зеленського сказали, скільки та якої зброї потребує Україна

Запеклі вороги "прозріли"

Піонтковський розповів, що жахлива відьма Скабєєва верещить, перераховуючи, скільки об'єктів української інфраструктури зруйнували росіяни. Проте навіть закляті вороги України, такі як військовий злочинець Захар Прилєпін та ізраїльський коментатор Яків Кедмі, заговорили про те, що неприпустимо обстрілювати мирні міста.

Навіть у найзапекліших ворогів України просинаються почуття самозбереження перед майбутньою відповідальністю,
– зазначив публіцист.

Путін ескалював війну до геноциду українців

За його словами, колосальна відповідальність стоїть перед Заходом, який постійно наголошує про неприпустимість ескалації. Путін ескалював війну до вищої міри – до геноциду українців. Він не приховує – пишається цим.

"Терміново треба вводити no-fly zone або поставляти Україні далекобійної ракети, щоб вона мала можливість влучати по території Росії, якщо Кремль продовжить завдавати удари по українськім містам", – наголосив Піонтковський.

До теми Україна отримала ЗРК Crotale від Франції: які цілі зможуть знищувати ЗСУ

Піонтковський вважає, що Володимиру Зеленському не має сенсу звертатися до Ради безпеки, де Росія може накласти своє вето.

Є рішення "Великої сімки" (навіть "Великої вісімки", бо на саміті виступив Президент України) від 12 жовтня, в якому Путіна було названо "військовим злочинцем" і зазначилось, що єдиний спосіб досягнення миру – повна ліквідація окупаційних військ в Україні,
– наголосив співрозмовник.

Він вважає, що Зеленському потрібно звернутися до своїх колег по "Великій вісімці", посилаючись на це рішення, щоб Україні терміново надали далекобійні ракети, які можуть вражати цілі на території Росії. Також можна ввести no-fly zone, але Захід не готовий до цього.

Україна зараз захищає Захід

Публіцист зауважив, що зброя потрібна НАТО для того, щоб захиститись від російської агресії. Зараз Альянс захищає від неї Україна. Якщо Україна програє, Росія опиниться на кордоні Європи, і тоді жодна зброя не допоможе.

"Єдина можливість врятувати населення України та назавжди захистити Європу від російської загрози, закінчити цю війну у найкоротший термін. Для цього Україні потрібно надати всю необхідну зброю – далекобійні ракети, бронетанкові засоби та літаки", – резюмував Андрій Піонтковський.

Заходу необхідно допомогти Україні закінчити війну: дивіться відео

Військова допомога Україні: важливе

  • Військовий експерт Петро Черник розповів, що ми бачимо лише відсоток озброєння, яке надходить Україні від країн Заходу. Якщо партнери кажуть, що дадуть якусь зброю, то напевно, що вона вже в дорозі, або можливо і працює на фронті.
  • Військовий, волонтер, бізнесмен Олександр Карпюк повідомив, що західна зброя створює багато проблем для російських загарбників. HIMARS – сучасна зброя, яка добре виконує свою роботу. В Росії є аналог "Торнадо-С" – такий же HIMARS, але ця зброя недороблена. Росіяни просто не змогли створитив сучасну зброю.
  • Генсек НАТО Єнс Столтенберг наголосив, що Альянс вичерпав велику частину власних запасів зброї та боєприпасів. Потрібно наростити виробництво для продовження підтримки України. Втім, він запевнив, що країни НАТО готуються до нарощування виготовлення зброї для України.