Президент зазначив, що Україна разом із Великою Британією докладають спільних зусиль для досягнення миру. Про це глава держави повідомив на своїй сторінці у соціальних мережах.

Читайте також У Пентагоні підтвердили непохитну підтримку України – Остін зателефонував Резнікову

Провів плідну розмову з Борисом Джонсоном. Обговорили безпекову ситуацію навколо України. Обмінялися думками щодо можливих кроків з деескалації,
– написав Володимир Зеленський.

Він додав, що цінує незмінну підтримку Британії суверенітету та територіальної цілісності України.

Війська Росії біля кордону України

  • Росія почала військові навчання зі стрільбами в прикордонних районах з Україною. Держава-агресорка задіяла приблизно 3 тисячі військових і важку техніку.
  • За словами Валерія Залужного, ЗСУ уважно стежать за діями ворога поблизу наших кордонів.
    У Міноборони США висловилися про ситуацію поблизу України. Там наголосили, що концентрація російських військ біля кордонів залишається фактично незмінною.
  • За даними іноземних засобів масової інформації, Путін вирішив посунути дату можливого вторгнення. Журналісти пишуть, що причиною такого рішення стали погодні умови.

Росія може влаштувати провокації біля України: дивіться відео


Текст публікації Володимира Зеленського:

Провів плідну розмову з Борисом Джонсоном. Обговорили безпекову ситуацію навколо України. Обмінялися думками щодо можливих кроків з деескалації. Докладаємо спільних зусиль для досягнення миру. Ціную незмінну підтримку Великої Британії суверенітету й територіальної цілісності України.