В Офісі Президента звернення Володимира Путіна не дивилися. У цей час ОП проводило засідання РНБО, результати згодом повідомлять.

До теми Зеленський провів засідання РНБО: перші деталі

Україна готує реакцію на анексію українських територій

Відомо, що члени РНБО розглянули питання про чергові спроби анексії території України та ескалацію збройної агресії з боку Росії. Учасники засідання обговорювали шляхи протидії спробам країни-агресора анексувати українські території та як протистояти ядерному шантажу країни-агресорки.

Засідання РНБО 30 вересня: фото ОП

Речник ОП Сергій Никифоров повідомив, що після закінчення засідання Володимир Зеленський запише відеозвернення, у якому буде реакція президента на анексію українських територій.

Раніше секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що під час засідання РНБО "будуть ухвалені фундаментальні рішення".

Андрій Єрмак вже відреагував на заяву Путіна

Після того, як Путін оголосив окуповані українські території "російськими", глава ОП Андрій Єрмак написав, що Україна – єдине і не варто звертати увагу на тих, кому час приймати таблетки. Він наголосив, що попри фантазії російського диктатора українська армія звільнятиме анексовані територій.

Варто звернути увагу на те, що для ООН, Заходу та загалом цивілізованого світу результати псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях не мають жодної юридичної сили.

До теми – Зеленський провів засідання Ставки головнокомандувача: дивіться відео