Ведуча програми "Право на владу" Наталія Мосейчук запитала в українського президента: "Коли ж закінчиться епоха бідності?" Адже про це мовилося у програмі, з якою Зеленський ішов на вибори 2019 року.

Читайте також: Зеленський про заборону "Слуги народу" в РФ: В Росію ми віддавали серіал безкоштовно

Це буде ще за моєї каденції. Ми це робимо крок за кроком,
– відповів Зеленський.

І додав: "Ми ухвалили багато законів, пов’язаних з детінізацією економіки, демонополізацією, деолігархізацією. Це поповнюватиме бюджет. Кожен повинен платити в цій країні податки. Бо звідки брати пенсії, заробітну плату?"

"Зараз важлива соціальна місія нашої команди – коли немає грошей, а треба збільшити мінімальні пенсії", – наголосив Зеленський. Так він пояснив, на якому саме етапі перебуває команда президента на шляху до подолання бідності.

Про що ще говорив президент Зеленський 12 грудня

  • Повернення українців з російського полону буде проходити у три етапи. Перший з них – списки на обмін утримуваних осіб у форматі "всіх встановлених на всіх встановлених" обговорять на засіданні ТКГ у Мінську 18 грудня.
  • Рада нацбезпеки і оборони України під час своїх засідань затвердила 5 планів реінтеграції Донбасу та повернення територій. Один із них, – під умовною назвою "план "Б" передбачає будівництво стіни на межі з тимчасово окупованими територіями. До нього можуть приступити в разі "замороження" військового конфлікту на Донбасі.