Державна рада також закликала людей відповідально ставитися до важливої для міста події. Водночас чиновники просять жителів в цей день уникати поїздок. 

До теми Україна та США скоординували позиції перед зустріччю Байдена та Путіна, – ОПУ

Які обмеження діятимуть у місті

Крім того, влада міста вже оприлюднила інформацію та карту, на якій вказана закрита для пересування автомобілів і людей зона безпеки. Зокрема, до неї увійшов парк Ла Гранж, парк О-Вів та однойменний пляж.

Довкола парків встановлено тимчасову охоронну огорожу. Також будуть закритими набережні Женеви та частина акваторії Женевського озера, розташовані поблизу місця проведення саміту.

Рада закликає всіх до відповідальності та розуміння, щоб ця важлива подія могла пройти у відмінних умовах, в женевських традиціях поваги, вітання та діалогу,
– мовиться в заяві державної ради Женеви.

Цікаво Байден оприлюднив план для зустрічі з Путіним: говоритимуть і про Україну

Зустріч Байдена та Путіна: коротко

  • Джозеф Байден у квітні під час телефонної розмови з Володимиром Путіним запропонував йому зустрітися на нейтральній території.
  • Зустріч президентів Росії та США відбудеться 16 червня у знаменитій віллі La Grange в Женеві. Відомо, що у місті через саміт заборонили польоти безпілотників.
  • Володимир Путін прокоментував майбутню зустріч. Він зауважив, що особливих проривів за її підсумками не очікує. 
  • Водночас Джозеф Байден заявивщо не прагне конфліктувати з Росією. Президент США покладає надії на стабільні відносини між країнами.