Про це йдеться у зверненні телеканалу, опублікованому у Facebook.

Читайте також: На Донеччині звели найвищу телевежу в Україні: вражаюче фото

Шановні телеглядачі "Інтера"! Відповідно до закону ВРУ, з 13 жовтня 2018 роки ми зобов'язані забезпечити 75% ефіру з 07:00 до 22:00 програмами та фільмами виключно українською мовою,
– йдеться у повідомленні.

Зазначається, що через це телеканал змушений перекласти проекти "Вещдок", "Касается каждого" и "Жди меня. Украина".

"У вечірніх серіалах, радянських фільмах, програмах "Круче всех", "Орел и Решка", "Готовим вместе" та у спеціальних проектах ми зберігаємо російську мову", – наголосили на "Інтері".

Дивіться відео: звернення телеканалу "Інтер" до своїх глядачів

Додамо, що телеканал "Інтер" вже неодноразово потрапляв у скандали. Зокрема, останній виник через трансляцію концерту до Дня Перемоги показали фрагмент, у якому ведучий Андрій Доманський говорив про перейменування вулиць в Україні "іменами фашистських злочинців". За це Нацрада оштрафувала телеканал на 4 мільйони 46 тисяч гривень (25% ліцензійного збору). Проте "Інтер" відмовився сплачувати борг.

Нагадаємо, ще 16 березня 2017 року Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект про квоти на українську мову в телеефірі. Документ встановлює обов'язкову частку україномовного контенту на телебаченні в обсязі не менше 75%. Досі обсяг трансляції українською мовою на "Інтері" не перевищував 26%.