Секретар РНБО України, заявив, що ЗСУ знищили іранців, які допомагали росіянам керувати безпілотниками Shahed-136 з Криму. При цьому Данілов не зазначив, яка кількість іранців була знешкоджена.

До теми В найближчій перспективі "Шахіди" не полетять, треба час, – експерт про співпрацю Росії з Іраном

Іранці, які допомагають Росії, будуть під прицілом

Ізраїльська преса повідомляла про 10 вбитих осіб через удари українських військових в Криму. Данілов дав зрозуміти, що будь-яка подальша іранська військова присутність буде мішенню.

Вони були на нашій території. Ми їх сюди не запрошували, і якщо вони співпрацюють з терористами і беруть участь у знищенні нашої нації, ми повинні їх убити,
– сказав Данілов.

Уряд Тегерана спочатку заперечував присутність іранських безпілотників в Україні. Вже згодом в Ірані підтвердили поставку "невеликої кількості" безпілотників до Росії.

Данілов сказав, що іранці продовжують наполягати, що вони не є постачальниками зброї для Росії, але Україні потрібні підтвердження. Наразі, за словами секретаря РНБО, цих підтверджень немає.

Чи постачав Іран балістичні ракети Росії

Секретар РНБО України наголосив, що якщо ці здогадки підтвердяться, то з цього можна зробити певні висновки.

По-перше, Росія не має можливості виробляти власні ракети в такій кількості, яка дозволила б їй продовжувати широкомасштабну війну. По-друге, якщо країна, яка перебуває під санкціями з 1979 року, має можливість виробляти таку зброю, то про які санкції взагалі йдеться.

Росія вироблятиме дрони-камікадзе: що відомо

Зверніть увагу – За скільки часу Росія поповнить запаси дронів: дивіться відео