Скандальний допис Звіробій: реакція мережі

Звіробій неоднозначна прокоментувала новину про те, що перша леді України Олена Зеленська захворіла на коронавірус. За інформацією ЗМІ, її допис з’явився 12 червня, але після осуду та критики з боку громадськості зник. Наразі у мережі є доступним лише скриншот. Про це пише 24 канал.

Цікаво "Я Зеленському покажу": Джокер оприлюднив переписку з Марусею Звіробій

На заяву Марусі Звіробій щодо Зеленського у мережі відреагували з осудом: добірка дописів

Також у мережі закликають подати за такі слова на Звіробій до суду за образу честі та гідності.

Так звана “емоційність” – це вельми планомірно продумана піаркампанія себе і тих, кого вона, нібито захищає. Реальний випад, реальна образа, не кажучи вже про те, що повага до Гаранта і загалом до інших членів сім’ї має бути навіть у політичних дебатах або акціях,
– пишуть користувачі.

Інші коментатори називають цю заяву провокацією та кажуть, що слід відкрити кримінальне провадження.

Детальніше про слова Звіробій у бік Зеленського

У своєму дописі, вона, зокрема, президента назвала "зеленою сволотою". Також пригадала справи підозрюваних в організації вбивства Павла Шеремета – Юлії Кузьменко, Андрія Антоненка та подружжя Грищенків. На переконання "Звіробій", Зеленський знущається як над вищезазначеними особами, так і над їхніми рідними та близькими.

На завершення, жінка наголосила, щоб президент із дружиною втікали в Ізраїль, поки їх не підвисили за ноги за знищення Української Держави.

Увага! Ненормативна лексика!


Неоднозначний допис Марусі Звіробій у бік президента Зеленського / Скриншот

Якщо коротко, впевнена, що Лєнка нас даремно обнадьожує. Стопудова брехня, що вона на COVID-19 захворіла. Задача зеленої чоти тепер не погрожувати, а систематично постійно викликати жалість до себе. Бо за погрожувати можуть знову якісь агресивні тьотки та невмєняємі порохоботи х¥**в напихать,
– долала Звіробій (цей допис вона не видаляла).

Сумнівні телеграм-канали, зі свого боку, пишуть, що цією справою вже зацікавився президент і доручив все розслідувати голові СБУ Іванові Баканову. Останній, до слова, не матиме проблем, оскільки канал Звіробій є публічним і його зареєстровано на її номер телефону. Таким, чином, СБУ спокійно зможе встановити, чи був злам.

Зверніть увагу Погрози Зеленському: Суд не продовжив запобіжний захід Марусі Звіробій

Що про інцидент каже Звіробій і її подруга Софія Федина

14 червня спершу з’явилася реакція парламентарки від "Європейської солідарності" Софії Федини. Вона розповіла, що поговорила зі Звіробій, і, виявляється, що її сторінку заламали хакери.

ФСБшні хакери прогресують. Не здивуюсь, якщо наступними об’єктами атак стануть мої сторінки. Напевно, комусь бракує матеріалів до нашої справи,
– зауважила Федина.

Прокоментувала скандал із дописом і сама Звіробій. Ці події волонтерка, як "вкинули "порнографії" нам для бодрості". Також вона підкреслила, що війська з Донбасу чинна влада відводить, водночас ветеранів масово кидають за ґрати.

Ганьба. Тепла ванна з обсасування постиків поглинула будь-які ініціативи до активного спротиву. Чи не забагато нас у фейсбуці? Чи не замало нас на вулиці? Такий розклад демонтує державу вашими дупками намертво вмонтованими в зручні диванчики та засипані інформаційним попкорном, в якому так лячненько когось ображати. Вас вбивають, а вам лячненько ворогів ображати,
– зауважила Звіробій.

На завершення, волонтерка наголосила, що усе вищезазначене – реалії "зеленої" України. Водночас хвороба сцикунізму – заразна (недоброзичливці називають президента Зеленського "сцикуном" через небажаня перездати аналізи під час передвиборчої кампанії та невпевнені кроки щодо війни на Донбасі – 24 канал).

До теми Софії Федині обрали запобіжний захід

Що відомо про попередній скандал щодо Зеленського за участю Звіробій і Федини

26 жовтня 2019 року президент Володимир Зеленський відвідав ветеранів-добровольців у Золотому та у нього з ними виникла надемоційна розмова. Відбувалися ці події напередодні старту розведення військ.

Цього ж дня Софія Федина на своїх сторінках у соцмережах опублікувала відео, де вона з волонтеркою Марусею Звіробій у грубій формі прокоментувала як візит гаранта, так і його спілкування з воїнами.

Жінок обурила поведінка очільника держави. Під час своїх висловлювань вони застосували ненормативну лексику, а також говорили про небезпеку від перебування президента на передовій.

Ти там частіше їзди, там тебе підірвуть, хто-небудь там тебе підірве… Там ненароком може вибухнути граната, там бувають обстріли,
– зверталися до президента Федина та Звіробій.

Федина та Звіробій про поїздку Зеленського у Золоте: дивіться відео (Увага! Ненормативна лексика! 18+)