Про це повідомляє прес-служба компанії S'Bottles.

Це означає, що ми можемо, нарешті, позбутися "пластмасової" води з мікробами, залишками хімії, бісфенолом-А та іншими елементами з таблиці Менделєєва, які стандартно містяться в звичних поліетиленових і полікарбонатних бутлях.

Sibolle не пропускає в воду ніяких випромінювань зовні, і абсолютно інертна до води всередині, не виділяючи в неї ніяких мікроелементів. На своїй сторінці в Facebook компанія називає Sibolle еволюцією технологій.

"Ми змогли зробити бутель зі сталі легкої, міцної і дуже красивої. Ми перші, і поки єдині, даємо вам можливість зберегти воду чистою. Просто воду, без шкідливих домішок: хімії, мікробів і смаку нагрітого пластику. Ви ж не будете пити воду з калюжі, якщо вам не загрожує смерть від спраги, правда? Тепер, у вас є вибір не пити "з калюжі", – говорять в компанії.

Раніше в ЗМІ повідомлялося, що існуючі потужності виробництва будуть націлені на задоволення попиту з Європи, США та Арабських країн.

"Ми отримали в Україні несподіваний попит від кінцевого споживача – людей, яким набридли пластикові бутлі в квартирах і офісах. Особливо багато питань від жінок з дітьми", – кажуть в компанії S'Bottles.

Сьогодні воду в Україні доставляють в будинки, квартири, офіси, школи і лікарні в пластикових бутлях двох видів – ПЕТ (поліетилентерефталат) і ПК (полікарбонат). Постачальники води стверджують, що пластик не шкідливий. Але самі виробники пластикової тари, в режимі конкуренції, не соромляться у висловах: виробники ПЕТ вказують на смертельну небезпеку Бісфенол-А, повністю забороненого для контактів з харчовими продуктами в США і Канаді, – його використовують в Україні для виробництва бутлів з полікарбонату. А ті, в свою чергу, справедливо нагадують про те, що ПЕТ-пляшку неможливо на 100% продезінфікувати, а також обов'язкові сильні хімічні миючі засоби, які просто неможливо повністю вимити з вузького горлечка.