"Ми продовжуємо переглядати чинний режим санкцій щодо Росії і збираємося продовжити спільну роботу з міжнародним співтовариством щодо скоординованого введенню санкцій проти Росії", - сказав він на брифінгу у Вашингтоні.

У Білому домі вважають, що введення ЄС нових санкцій проти Росії була б виправданою мірою.

"Ми знаємо, що протягом декількох місяців важку зброю переміщали через російсько-український кордон з Росії в Україну, що представники РФ навчали проросійських сепаратистів застосовувати цю зброю, включаючи ту, яка застосовується проти літаків, які летять на великій висоті", - сказав Ернест.

"Ми продовжимо переконувати РФ закрити кордон і припинити поставки важкої зброї та обладнання проросійським сепаратистам", - додав він.

Нагадаємо, США намагається згуртувати європейських колег до жорсткіших санкцій проти Росії. Про це заявив держсекретар країни Джон Керрі.

Девід Кемерон вимагатиме, щоб Євросоюз ввів санкції проти оборонного сектору Росії, а також розширив список ветованих осіб і компаній. Про це повідомила агенція Bloomberg з посиланням на свої джерела.

Ультиматум російському президентові поставили Ангела Меркель, Девід Кемерон і Франсуа Олланд. Про наслідки попередив Росію і прем'єр-міністр Нідерландів. Нові санкції можуть ухвалити вже у вівторок на засіданні очільників МЗС.

Канадський прем'єр-міністр Стівен Харпер повідомив, що Канада введе нові обмежувальні заходи стосовно низки російських фізичних і юридичних осіб у зв'язку з катастрофою малайзійського авіалайнера.

У разі введення санкцій третього рівня РФ опиниться на межі дефолту. Уже шостий день поспіль російський фондовий ринок падає, акції компаній РФ знецінюються, інвестори виводять гроші.

Глава європейської дипломатії Кетрін Ештон повідомила, що глави МЗС країн-членів ЄС домовилися прискорити процес розробки нових обмежувальних заходів проти Росії у зв'язку з ситуацією в Україні.