Як наголошує автор матеріалу, груба рука Путіна встановила уявну стабільність після десятиліття потрясінь тільки для того, щоб в кінці 2014 року посприяти появі його власної "великої смути".

У матеріалі зазначається, що Путін ніколи не перемагав на справжніх виборах і не завоював любові нації.

Він більше не міг грати роль "Путіна-модернізатора" і в 2014 став "Путіним-президентом військового часу". Напористість за кордоном у поєднанні з тріумфом на Олімпіаді в Сочі начебто підвищила популярність Путіна в Росії. Але він також прорахувався,
— вважає автор.

Європейці, як нагадує видання, у підсумку ввели серйозні санкції і згуртувалися. І, не дивлячись на те, що президент США все ще відмовляється допомогти із захистом Україні, плекаючи надію на переговори, Захід в цілому зробив більше, ніж очікував від нього Кремль.

Що далі? На думку автора, до Путіна можна вжити слова князя Долгорукова про Наполеона у "Війні і мирі": "Відступ противний всій його методі ведення війни". "Путін ніколи не прагнув до задобрювання, деескалації або компромісу, до використання якого-небудь з рішень, які пропонували деякі європейські лідери чи чиновники Білого дому. Їм слід задуматися, як скоріше довести його до його Ватерлоо", — пише автор.

"Його поточні неприємності переконали людей, які часто з ним розмовляють, що Путін в поганому психічному стані, він навіжений і панікує. Він травмував свій народ і сусідів і, мабуть, боїться, що наступний раз може означати його загибель. У 2015-му або пізніше цьому правителю прийде кінець. Він безумовно буде жахливим", — підсумовує видання.

Нагадаємо, французький філософ Бернар-Анрі Леві вважає, що 2015 стане роком перемоги для України.