У столичному дербі підопічним Газзаєва протистояв “Арсенал”. Впоратись із “канонірами” чемпіонам України було не надто складно - на 34 хвилині Артем Мілевський розігнав атаку “динамівців”, і пробігши від свого штрафного до чужого, віддав пас на Єрьомєнка, фін - на Вукоєвіча, - і хорват вицілив дев’ятку.

Подвоїли ж свою перевагу “біло-блакитні” вже у II таймі - Меграу закинув на Шевченка - Андрію не вдалось пробити Реву і все той же Меграу добив м’яча у порожню сітку воріт.

Через 3 хвилини Мілевський вкотре у матчі демонструє, що у нього з’явились спринтерські навики - Артем на всіх парах мчавшись до воріт “Арсенала” навіть загубив капітанську пов’язку - злегкістю переграв Реву - і 3:0. Після цього “каноніри” спромоглись на гол престижу у виконанні Закарлюки, а ще пізніше поле покинули два гравці “Арсенала” - Шершун та Cиморненко - отримали по червоній - 3:1.

“Металіст” втратив перемогу у Кривому Розі на останніх секундах. “Чорноморець”-“Ворскла” - 0:0. З аналогічним рахунком закінчився матч і на “Донбас Арені”, де “Шахтар” приймав “Дніпро”.

Таким чином на вершині турнірної таблиці двовладдя. “Динамо” випереджає “Шахтар” за додатковими показниками. “Металіст” поки що втримує 3 позицію.