Тамтешні "червоні дияволи" у матчі за третє місце переграли національну команду Узбекистану. Розпочалось все на вісімнадцятій хвилині. Чжа Чел Ку скористався провалом центральних захисників і вилетівши на побачення з голкіпером пробив у дальній кут воріт. В одній з наступних атак корейці за гандбольним принципом красиво розіграли зайвого гравця і Чі Дон Вон подвоїв перевагу. Засвітити на табло комфортні 3-0 на 39-й хвилині зумів все той же Чі, який без проблем впорався із завданням на другому поверсі.

Втім ще до завершення першого тайму узбеки відквитали один м'яч. Александр Гейнріх влучно реалізував одинадцятиметровий. Вже в дебюті другої 45-хвилинки Герніх продемонструвавши індивідуальні якості оформивши дубль і подарував надію власним уболівальникам. Проте арбітру матчу так і не довелось більше вказувати на цент поля. 3-2 Південна Корея зуміла втримати перемогу.