Про це сайту "24" повідомив політичний експерт Сергій Постоловський.

Як зауважує експерт, під час слухань екс-директор ФБР Джеймс Комі чітко заявив, що адміністрація Трампа мала зв’язки з Росією. Вочевидь, говорить Постоловський, далі скандал навколо президента США розвиватиметься ще й внаслідок його досить радикальної зовнішньої політики. Як нагадує політолог, Трамп заявив про вихід США з Паризької кліматичної угоди, плюс криза на Близькому Сході, пов’язана з Катаром.

Читайте також: Зять Трампа зустрінеться з представниками сенатського комітету розвідки

"Американські ЗМІ взагалі підозріло ставляться до того, що Трамп побував з візитом в Саудівській Аравії, підписав з цією країною досить великий військовий контракт, а за кілька днів розгорівся скандал з Катаром, який спричинив кризу в арабському світі. Можливо, в протистоянні арабських країн із Катаром зацікавлені і США", – зазначає політолог.

До того ж, у Трампа доволі прохолодна позиція до Ізраїлю через заклики примирення з Палестиною. До речі, щось схоже він говорив про Україну і Росію.

Також на ситуацію, вважає Сергій Постоловський, може вплинути і підозри щодо зятя Трампа Джареда Кушнера у налагодженні таємного каналу зв’язку із Росією.

Поки складно сказати, чим це може закінчитися. Але виключати ймовірність імпічменту Трампу не можна. Заяви Комі – дуже серйозні. А є ще багато інших факторів. Це негатив американців до Трампа, ситуація на Близькому Сході, конфліктність президента США з Європою. І як це вистрілить – невідомо,
– наголошує експерт.

Хоча, на думку Сергія Постоловського, якщо в найближчий рік Трампу вдасться виконати свої передвиборчі обіцянки, в першу чергу, щодо створення нових робочих місць і провести медичну реформу краще, ніж це зробив Барак Обама, тоді є шанси зростання підтримки громадян США.

Але похолодання стосунків між США і Росією, зауважує політолог, продовжиться. Республіканець Джон Маккейн наголосив на необхідності посилення санкцій проти Росії.

Республіканці заявили, що немає жодних причин знімати чи послаблювати антиросійські санкції. Трамп не проти налагодити ці стосунки, але система американської влади побудована так, що президент – це не цар, і не ухвалює одноосібних рішень. Тому на заваді таким планам може стати Конгрес, Верховний суд, бізнесова і політична еліти,
– підкреслив Сергій Постоловський.

Нагадаємо, 8 червня колишній директор ФБР Джеймс Комі виступав на спеціальному засіданні в комітеті Сенату США, на якому дав свої свідчення у справі про втручання Росії у вибори в США і про зв'язки Дональда Трампа з Москвою. Зокрема, Джеймс Комі під присягою в Сенаті заявив, що не сумнівається в тому, що Росія намагалася втрутитися у президентські вибори Сполучених Штатів у 2016 році.

Раніше колишній голова ФБР Джеймс Комі заявив, що після вступу на посаду президента США Дональд Трамп вимагав від нього "відданості".