Окрім того, "The New York Times" відзначає, що на цей раз Кремль здавався ще краще підготованим до відповідей на звинувачення з боку опозиції, які, безсумнівно, підривають авторитет прем'єр-міністра Володимира Путіна. Тим паче, він зібрався керувати країною найближчі 6 років. А каруселі і чисельні викриття фальсифікацій стали топовими роликами за останню добу.

Путін стверджує, що звинувачення у фальсифікації ним виборів були підготовані ще за кілька днів до самих виборів. Очевидним стало й те, що він не в захваті від міжнародного моніторингу.

"Це всьго лиш один з інструментів боротьби," - сказав Путін минулого тижня. "Вони готуються використовувати певні механізми, щоб переконатися, що вибори сфальсифіковані. Вони контролюватимуть виборчий процес, а потім представлять результати громадськості. Ми вже бачимо це, ми вже знаємо".

Аналітик американського уряду Містор Коуен переконаний, що сам процес спостерігання за виборчим процесом - рутинний і нецікавий.

"Найцікавішим та найбільш хвилюючим є те, коли ти перебуваєш в натовпі, навіть, коли ти не на місці події, а передивляєшся ТБ", - відзначає Коуен.