Чи то маленькі візерунки з квітів, чи велетенські плями... дизайнерські роботи майстрині завжди сповнені ентузіазму та позитивної енергії.

“Їх можна переносити з місця на місце, можна змінити на інші. Мої роботи як люди. Вони то з`являються, то зникають”, - каже дизайнерка Петра Блейз.

Приміщення нідерландського посольства у Берліні, яке вже встигли охрестити класикою дизайну, створив чоловік Блейз, архітектор Рем Колас. Проте, навіть його робота блідне на тлі яскраво-салатових штор Петри.

У такий спосіб, розповідає дизайнерка, вона хотіла перенести свіжість зеленої галявини у приміщення. Зрештою, це один із основних принципів компанії Блейз - "Inside/Outside".

В Амстердамі на Петру працюють не менше десятка дизайнерів та стільки ж ландшафтних архітекторів. Вони невпинно генерують ідеї для майбутніх проектів Блейз: приватних котеджів, театрів, садів, парків тощо.

Петра Блейз та Рем Колас полюбляють, аби їхній сад мав дикий та занедбаний вигляд. Зрештою, це їхнє улюблене місце відпочинку. Кажуть, тутешні орнаменти із листя найбільше надихають на творчість.

“У Сієтлі ми створили сад, який встелений килимами з травою та рослинами. Ми буквально перенесли живий інтер`єр на килими, які постелили на підлозі”, - каже дизайнерка Петра Блейз.

Бібліотека у Сієтлі - один із найбільших проектів Блейз. Кожен поверх цього приміщення встелений яскравими килимами. Всі експонати ексклюзивні та надзвичайно дорогі.

Залишки цього килима сьогодні прикрашають амстердамську майстерню дизайнерки.

“Ми хотіли, аби в цьому малюнку впізнавалася квітка, проте в той же час змушувала відчути себе в оточенні природи”, - каже дизайнерка Маріке ван ден Хювен.

Світ Петри Блейз завжди сповнений несподіванок, яскравий та мальовничий.