Валентина Рясик виросла у трикімнатній квартирі в цьому будинку. Та сьогодні через жахливий стан будівлі змушена винаймати житло. Жінка бідкається: у її рідній оселі стіни з очерету ледь тримаються купи, а зруйнований дах двоповерхівки ось-ось завалиться.

Будинку 56 років. Зводили його як службове житло для робітників місцевої електромережевої організації. Потім споруда перейшла у комунальну власність Чигирина. На той час всі 8 квартир були заселені. Нині обжиті лише п'ять. Люди живуть без зручностей і без світла. Пенсіонери сподівались на поміч міської влади. Та марно.

Ремонту тут не було десятиліттями. Втім аварійність будинку офіційно не визнана. Більше того, на паперах цього житла взагалі не існує. Адже інформація про двоповерхівку зникла із архівів міської влади ще у 60 роках. Даних про власників квартир – теж немає.

Ми подавали запити і до архітектури, і у архів, до ПАТ "Черкасиобленерго", оскільки вони були замовниками цього будівництва. Відомостей ніде нема. Відписки є, шо так, був будинок, так, він знаходиться в аварійному стані. Підтверджень — нема нічого,
— розповів начальник відділу ЖКГ та землеустрою Чигиринської міської ради Вадим Ліщенко.

Сьогодні будинок не має власника. Щоб почати його ремонтувати – треба передати на баланс Чигирина. А такий баласт влетить місту у додаткові витрати. Чиновники запевняють: шукають інше майно без господаря, аби переселити людей. Так коли це станеться — говорити не береться ніхто.

Читайте також: Тарифи на опалення та гарячу воду: скільки платитимуть у кожному регіоні України