Про це організатори акції повідомляють у Facebook.

Читайте також: Кияни сходяться до посольства РФ через ескалацію в Азовському морі: фото та відео

Так, активісти закликають світ звернути увагу на агресивні дії Кермля в Азовському морі.

Україна знову під ударом!!! Цього разу в Азовському морі! Будь ласка, приходьте до посольства Росії, щоб виступити проти російської агресії по відношенню до України, а також привернути увагу всього світу до того, як РФ вдається до ескалації війни,
– мовиться в повідомленні.

Нагадаємо, 25 листопада Росія вдалась до відвертої агресії в Азовському морі. Прикордоннийкорабель РФ протаранив рейдовий буксир українських військових. При цьому командування ВМС України наголошує, що два малих броньованих артилерійських катери та рейдовий буксир ВМС ЗСУ переходили з порту Одеси до порту в Маріуполі планово і відповідно до міжнародних норм.

Росія не забарилися з реакцією. У Федеральній службі безпеки РФ заявили, що українські військові кораблі "неправомірно зайшли в тимчасово закриту акваторію територіального моря РФ" і продовжили рух до Керченської протоки.

Попри це група кораблів ВМС України продовжила свій шлях до Маріуполя. Щоправда, вже під час виходу з Керченської протоки російські прикордонні судна відкрили вогонь по українських кораблях, внаслідок чого 6 українських воїнів зазнали поранень. Також Росія захопила два українських судна.