Таку думку 24 Каналу озвучив політтехнолог Борис Тизенгаузен. За його словами, важливо, щоб Україні оперативно надавали ракети ATACMS у достатній кількості.

Читайте також Який вигляд має аеродром Луганська після удару ATACMS: наслідки показали на відео

Ситуація може повторитись

Борис Тизенгаузен пригадав, як Україні передали HIMARS. Росіяни цього не очікували, тому ЗСУ багато влучали у їхні цілі. Згодом ворог почав відтягувати техніку далі. Ситуація може повторитись і з ATACMS, якщо ЗСУ будуть оперативно отримувати їх у потрібній кількості.

Зараз росіяни можуть виготовляти нову техніку з великим скрипом. Тому ATACMS з касетним боєприпасом, які ушкоджують доволі велику територію, великою кількістю суббоєприпасів – це дійсно загроза для аеродромів насамперед,
– сказав він.

Тизенгаузен про роботу ATACMS: дивіться відео

Україна отримала ATACMS: останні новини

  • Глава МЗС Дмитро Кулеба зазначив, що отримання Україною ракет ATACMS на постійній основі – це результат домовленості Президента України Володимира Зеленського та лідера США Джо Байдена, яка була досягнута у Вашингтоні під час їхньої особистої зустрічі наприкінці вересня.
  • Речник Пентагону Патрік Райдер повідомив, що Сили оборони повинні дотримуватися обмежень щодо використання далекобійних ракет ATACMS. Мовиться про те, що Україна може використовувати ці далекобійні ракети лише в межах своєї суверенної території.
  • Радник голови ОПУ Михайло Подоляк заявив, що якщо буде постачання ЗСУ далекобійних ракет ATACMS у достатній кількості та своєчасно, то це озброєння суттєво впливатиме на перебіг подій на фронті. Крім того, якщо Україна отримає ATACMS з більшою дальністю, наприклад, до 300 кілометрів, то це зменшить боєздатність російської армії.