У четвер, 21 вересня, радник із національної безпеки Сполучених Штатів Джо Байдена відповів, чи варто очікувати Україні на ракети в найближчій перспективі. За словами Джейка Саллівана, американський лідер вирішив поки не надавати ЗСУ ракети.

Дивіться також ATACMS під ялинку та консолідація союзників: які перші результати візиту Зеленського до США

ATACMS для України

Водночас представник Білого дому не виключив, що відповідне позитивне рішення стосовно ATACMS для України Байден може ухвалити в недалекому майбутньому.

Глава США Джо Байден вирішив, що не надаватиме ATACMS Україні, але він не знімає це з обговорення в майбутньому,
– констатував посадовець.

Окрім того, Салліван наголосив, що танки Abrams надійдуть у нашу державу в наступні дні та тижні згідно з графіком. Він зазначив, що не оголошуватиме деталі з міркувань безпеки.

ЗСУ чекають на допомогу

  • Авторитетне міжнародне видання CNN повідомляло, що з порожніми руками Володимир Зеленський зі Сполучених Штатів не має повернутися.
  • Цілком ймовірно, що 21 вересня американський лідер Байден оголосить пакет військової допомоги для Збройних Сил на 325 мільйонів доларів.
  • Вочевидь, туди ввійдуть касетні боєприпаси, системи ППО малої дальності Avenger, протитанкові системи TOW, AT4 і Javelin та ракети для HIMARS.
  • Також слід сказати, що глава нашої держави у США відвідав міністерство оборони, де зустрівся з його очільником Ллойдом Остіном.