Про це 24 каналу розповів засновник першого воєнного братства Білорусі Сергій Бульба. Він також зазначив, що вочевидь Лукашенка серйозно попередили про наслідки, якщо він справді наважиться на вторгнення.

Читайте також Яка зараз загроза наступу з Білорусі на Захід України: пояснення голови Рівненської ОВА

Тому, на мою думку – всі, хто мав задуматися, задумались,
– каже Бульба.

Постійна напруга на українсько-білоруському кордоні

Нагадаємо, нещодавно Олег Жданов припустив, що до весни напад є малоймовірним. Адже в цей час триватиме формування ударного угруповання військ для прориву українсько-білоруського кордону.

Чи буде відкриття фронту на Півночі – загроза з Білорусі: дивіться відео


Чому всі знову заговорили про "білоруський фронт"

20 жовтня у Генштабі ЗСУ повідомили, що загроза наступу з Білорусі зростає. Однак, напрямок наступу може зміститись на Захід білорусько-українського кордону. У такий спосіб ворог може спробувати перерізати основні логістичні артерії постачання озброєння та військової техніки Україні від країн-партнерів.

Утім, радник глави ОП Олексій Арестович переконаний: якщо окупанти підуть в наступ з Білорусі на Захід, тобто в напрямку Волині, то це триватиме близько 18 днів. Арестович запевнив, що росіяни зазнають невдачі.

До слова У росіян бракує танків, – оглядач про проблеми в армії ворога на "навчаннях" в Білорусі

У жовтні в Білорусі було помічено перекидання білоруської техніки з тактичним знаком двійка в трикутнику. При цьому раніше фіксували перекидання військової техніки Білорусі в напрямку країни-агресорки.

У Командуванні Об'єднаних сил ЗСУ вважають, що загроза з Білорусі може зрости навесні. В ООС зазначили, що до кінця року ворог таки не зможе накопичити достатньо сил і засобів для повторного наступу, тому ситуація на північних кордонах нашої країни має залишитися стабільною.