Рішення профільним комітетом було ухвалено під час засідання 10 липня, передає Укрінформ. Ольга Богомолець сама звернулася до комітету з пропозицією повернути законопроект на доопрацювання, щоб урахувати рекомендації головного науково-юридичного управління та внести відповідні правки.

По темі: Бляяяяяяха: Ірина Луценко знову відзначилася у Раді – відео

Богомолець виказала непорозуміння ажіотажем навколо законопроекту та сказала, що його зміст був викривлений ЗМІ. Вона зауважила, що до відповідальності мали притягуватись не фізичні особи в громадських місцях, а публічні особи. Також відповідальність передбачається для керівників друкованих ЗМІ та власників доменів за поширення "лихослів'я".

Також Богомолець розкритикувала рекомендації Міністерства Охорони здоров'я про певну користь від лайки:

Якби матюки були лікувальними засобами, то були би вже сертифіковані та прописувались би в рецептах, скільки разів потрібно матюкнутися, щоб не було ангіни або простатиту,
– сказала вона

Що таке закон про "дематюкацію"?Закон про "дематюкацію" було ініційовано нардепом Ольгою Богомолець 2 липня 2019 року. Вона пропонує встановити відповідальність публічних осіб, які матюкаються в публічному просторі. Також цей закон стосуватиметься ЗМІ.

Згідно з документом, відповідальність буде у вигляді збільшених штрафів від 680 до 1200 гривень, та від 1200 до 1700 гривень для публічних осіб. Для ЗМІ, які ретранслюють лайку, штраф становитиме 10% від ліцензійного збору.

Як матюкаються українські політики: