Відповідні фото "шоу" бойовиків опублікував журналіст та блогер Денис Казанський на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Проросійські бойовики обдзвонюють українських журналістів з "попередженнями" про провокації

Окупанти використали будівлю місцевого університету, аби "відобразити" заволодіння радянськими військами німецьким парламентом. Там ж посіпаки Росії "зімітували" битву "Беркута" з учасниками Революції Гідності.

Журналіст зазначив, що насправді найбільше це дійство нагадувало не Майдан, а події весни 2014 року, коли по Луганську "ці ж самі тіпочки в масках і бігали, і били співробітників МВС зі щитами".

Люди, які ненавидять Майдан, самі добровільно відтворюють Майдан у себе в місті, вбираються в активістів "Правого Сектора" і "б'ють" ряжений "Беркут". У місті, яке пережило обстріл і загибель людей в 2014 році, і в якому бойовики "радісно розігрують стрілянину і вуличні бої,
– написав він.

Ці події блогер назвав "мілітарнлю шизофренією" та зазначив, що "немає такого божевілля, яке не може відбутися в Луганську". Таку поведінку бойовиків в окупованому українському місті прокоментував офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц".

"Тут вже психіатрія не допоможе.Таке тільки хворі люди можуть зробити", – написав він, теж опублікувавши відповідні фото "вистави".

Бойовики в окупованому Луганську влаштували захоплення Рейхстагу та протистояння "Беркуту" з активістами Євромайдану

Така спроба пропаганди обурила користувачів соцмереж.