Німецький дипломат Маркус Едерер залишає засніжену Москву. Посла Євросоюзу відкликають до Брюсселя для консультацій у справі про отруєння Сергія Скрипаля. В ЄС засудили напад на колишнього ГРУ-шника і заявили про свою підтримку Лондону. На саміті глав держав і урядів Євросоюзу, який проходить у Брюсселі, Тереза Мей нагадала колегам: напад в Солсбері – це один з багатьох прикладів російської агресії проти Європи.

Читайте також: Російські дипломати вже залишили посольство в Лондоні


Британці виїждажли на мікроавтобусах, також було помічено вантажівки та машини

За твердженням британського Sky News, було помічено також машини та вантажівки.


23 британських дипломати разом із сім'ями виїхали з території посольства у Москві

Зазначається, що решта працівників дипмісії у числі кілька десятків людей вийшли у двір і проводили їх оплесками.


Співробітників британського посольства проводжали оплесками

Нагадаємо, 4 березня у британському місті Солсбері отруїли колишнього російського військового розвідника Сергія Скрипаля. Разом з ним було отруєно і його 33-річну доньку Юлію. Їх обох доправили до реанімації у критичному стані.

12 березня прем'єр-міністр Британії Тереза Мей заявила, що Скрипаль міг бути отруєним розробленою Росією бойовою нервово-паралітичною речовиною. У зв'язку з цим офіційний Лондон висилає з країни російських дипломатів та призупиняє дипломатичні контакти на високому рівні із РФ.

17 березня відповідний крок здійснив і Кремль, який оголосив персонами нон-грата 23 дипломатичних співробітника посольства Великобританії та припинив діяльність на території Федерації Британської Ради.

22 березня у Росії припинила свою діяльність Британська Рада.