Про це у коментарі 24 каналу зазначив політтехнолог, виконавчий директор комунікаційної групи XPR Валентин Войтків.
Читайте також: Чому партію Гройсмана українці не любитимуть: думка політичного експерта
Це одна з причин, чому об’єднання "Української стратегії" з партією "Голос" не відбудеться: для Вакарчука подібний крок означав би втрату виборців. Він намагається виділитися серед усіх завдяки тому, що не бере у список депутатів і чинних політиків. В нинішніх умовах це правильний крок, який значно підвищує шанси "Голосу" на подолання виборчого бар’єру,
– пояснив політтехнолог.
Шанси партії "Українська стратегія" Гройсмана на потрапляння до наступного парламенту Войтків вважає відверто невеликими. Останнє опитування групи "Рейтинг" свідчить, що Гройсману потрібно буде докласти надзусиль, щоб потрапити в парламент – рейтинг його партії перебуває на межі похибки.
Читайте також: Які шанси в партії Гройсмана потрапити в парламент, – думка політолога
На його думку, ще більш неприємно для Гройсмана – рівень підтримки складає нижче за 20%, водночас схвалюють діяльність Гройсмана переважно жителі західних регіонів, де зосереджено підтримку Порошенка, Вакарчука, Гриценка, Садового та інших політиків.
Що відомо про партію "Українська стратегія" Лідером партії є прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Він вирішив іти на вибори в Раду самостійно та відкинув будь-які варіанти об'єднання, зокрема – з "Європейською солідарністю" Петра Порошенка. За даними джерел у ЗМІ, гаслом кампанії цієї політсили має стати фраза "Україна – це не просто місце на карті…" з різними варіантами продовження. Кампанію партії вестимуть українські політтехнологи.