Чоловік виліз на ліхтар, який розташований на Пушкінській площі. Відео побиття опублікували на телеграм-каналі "Меркури" та "BEXA".

Цікаво У містах Росії спалахнули акції на підтримку Навального: сотні затриманих – фото, відео

Він тримав в руках плакат з непристойним надписом та вимогою депортувати Олексія Навального. Цікаво, що обличчя противника опозиціонера розгледіти важко – на ньому була велика накидка.

Спочатку прихильники Навального закидували його сніжками, а пізніше, коли той не захотів спускатися, й самі вилізли на ліхтар. Троє активістів добралися до чоловіка в накидці та просто скинули його за землю, а інші – зловили.

Після падіння на противника Навального одразу ж накинулись протестувальники та почали жорстоко бити ногами та кулаками. Деякі намагались заспокоїти натовп, аби не вбити чоловіка взагалі.

Противника Навального жорстоко побили: дивіться відео

Протести в Росії: що відомо

  • Росіяни вийшли на протести у багатьох містах. Вони підтримують опозиціонера Олексія Навального та вимагають, аби його звільнили.
  • Навального заарештували 17 січня. У цей день він повернувся до Росії з Німеччини, де тривалий час лікувався після отруєння "Новачком".
  • Силовики почали затримувати людей у Москві 23 січня ще до того, як почались протести. Серед затриманих була й дитина. Відео жорстокого поводження з неповнолітнім можна подивитися тут.
  • У Росії вже намагались виправдатись за інцидент. Там зазначили, що нібито "хотіли вивести за периметр для її ж безпеки".
  • Також 23 січня орієнтовно о 14:15 затримали дружину Навального Юлію. Вона опублікувала фото в автозаку.