Про це 24 Каналу розповів політолог Ігор Рейтерович, зауваживши, що зараз загалом міжнародні партнери та інші держави зайняли вичікувальну позицію щодо війни в Україні. Там поки не "роздмухують" питання перемовин, а чекають, чим завершиться ця фаза бойових дій.

Дивіться також Той, хто просуває позицію Москви․ Як Росія маніпулює масами і купувала європейські ЗМІ у 2022-му році

Китай зайняв вичікувальну позицію щодо війни

Як наголосив Рейтерович, Китай менш активно коментує ситуацію щодо війни в Україні, але все одно залишається активним спостерігачем. Свій "мирний план" вони нікуди не поділи. І з часом там знову про нього заговорять.

Насправді Китай має багато причин зараз не їхати на саміт G20. І одна з них – там поки не хочуть давати відповіді на питання, які будуть так чи інакше пов'язані з Україною.

До теми – дивіться розмову з Ігорем Рейтеровичем на ютубі 24 Каналу

Однак це все буде проговорене з часом. Зустріч Джо Байдена та Сі Цзіньпіна обов'язково відбудеться. Вона буде присвячена цілому комплексу питань, що стосуються американо-китайських відносин.

Китай дивиться, як закінчиться ця фаза наступу Збройних Сил України. Гляне на перспективи. А потім подивиться на позиції Росії і зробить висновки. Вони вважають, що краще чекати, а пізніше виступати з "мирними ініціативами". Або приєднатися до ініціатив, які будуть виникати,
– розповів Рейтерович.

Сі Цзіньпін може зустрітися з Путіним: коротко