Про це 24 каналу розповів волонтер та військовий Олександр Карпюк із позивним "Серж Марко". Він пояснив, як змінює хід війни атака 29 жовтня по Севастопольській бухті.

До теми Чорноморський флот Росії стає вразливим, – британська розвідка про атаку на нафтовий термінал

"Росіяни окупували бухту, а зараз сидять і не хочуть виходити у море. Коли після атаки морськими дронами я почав читати новини, не міг надивуватися. Чорноморський флот – це така "скрєпа" російська", – зазначив військовий.

Тактика морських боїв змінюватиметься

За словами Карпюка, Севастопольська бухта, де відпрацювали дрони – найзахищеніше місце у Криму. Він розповів, що найновітніші кораблі завжди віддавали у Чорноморський флот, тому що ним лякали Європу – ракети могли долетіти будь-куди.

Проте зараз цей флот сидить у Севастопольській бухті й боїться. Ніхто не знав, що з ним робити, а це реалізувала Україна. Й доволі сучасно, показавши, що можна й так. Тобто вона заклала новий шлях у розвитку морських боїв, – сказав військовий.

Він вважає, що українська розробка дронів дасть поштовх розвитку безпілотних технологій в Америці, Туреччині та інших країнах, де є флот.

Зверніть увагу – повне інтерв'ю з Олександром Карпюком: дивіться відео

Що відбувається з Чорноморським флотом: останні новини

  • У морі біля окупованого Севастополя 21 листопада пролунали вибухи. Окупаційна влада запевняє, що це військові навчання Чорноморського флоту.
  • Після атаки дронами 29 жовтня постраждали мінімум 3 кораблі Чорноморського флоту. Їх могли атакувати й підземні дрони.
  • Супутникові фото за 12 листопада показують, що Чорноморський флот Росії перестав патрулювати узбережжя Севастополя та порт.
  • Президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна формує флот морських дронів.