Хай би вони врешті ввели нафтогазові санкції в повному обсязі, щоб Росія не могла сьогодні й далі заробляти щодня по 1 мільярду доларів. В сумі за понад 100 днів війни Москва вже заробила 93 мільярди нафтодоларів.

Читайте Захід чітко побачив усі морди – і коней, і ослів із вершниками апокаліпсиса

Команда проти Путіна

Потрібно створити справді дієву антипутінську коаліцію, яка б зголосилася постачати нам зброю безперебійно й у потрібних нам кількостях. Тільки в такому разі Росія не зможе вести війну, проводити приховану мобілізацію. В цьому ключ до покращення ситуації і на Сході в тому числі.

Та навіть той дефолт, який проголосили Moody's, носить чисто символічний характер. Ми розмовляли з економістами. Так от, вони кажуть, що це зовсім не економічний зашморг на шиї Путіна. Скоріше – суто символічна ситуація, яка наочно демонструє факт політичної та економічної ізоляції РФ.

Важливо Далі так тривати не може: треба діяти на випередження

Які нюанси потрібно знати

В цей же кошик складемо всі нюанси, пов'язані зі слабкою дією санкцій, які, безумовно, не можуть не турбувати.

Візьмемо будь-який тип російського озброєння. Наприклад, безпілотник Орлан-10. Шість країн постачають деталі для його виробництва. Якщо Росія досі може їх виробляти для власного використання, то це означає лише одне – існують контрабандні шляхи постачання.

Поза тим, на ворожих складах залишається дуже багато старої техніки, а у російських містах та селах живе багато людей, яких ніхто не рахує. Вони спокійно можуть бути м'ясом на полі бою. Владі до них байдуже. Ось така тут ситуація.

Щоб нейтралізувати технічну спроможність російської сторони воювати, треба ввести в дію жорсткі технологічні обмеження проти неї. Тільки тоді можна буде з упевненістю говорити про нівелювання технічної переваги Росії на полі бою.

Також цікаво – Занепад Росії почався! У "Нафтогазі" відреагували на історичний експорт газу: дивіться відео