Такий ефект може бути досягнутий після прийняття закону про детінізацію брухту.

Відповідно до закону, буде скасовано поділ металобрухту на побутовий і промисловий, а за допомогою відмови від обов'язкової вимоги про наявність переліку обладнання будуть виведені з тіні дрібні заготівельники брухту. Крім того, будуть усунені неефективні засоби регуляторних обмежень.

Як повідомлялося раніше, Кабінет Міністрів України в рамках політики прискореного економічного зростання сформував пакет з 35 законопроектів, покликаних вирішити п'ять основних завдань – щодо захисту бізнесу, дерегуляції і поліпшення ділового клімату, полегшення доступу до фінансування і державних ресурсів, а також заохочення інновацій. Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду, повідомляє "Урядовий портал".

Як повідомив глава парламентського комітету з питань промисловості Віктор Галасюк на своїй сторінці в Facebook, Гройсман виступив на підтримку відразу декількох промислових ініціатив.

"Прем'єр Володимир Гройсман тільки що на засіданні уряду виступив на підтримку наших з Олегом Ляшко промислових ініціатив: індустріальні парки (2554-р, 2555-д), валютна дерегуляція в інтересах експортерів (7365), детінізація ринку металобрухту (7497)", – написав Галасюк.