Це фінансування діятиме до 19 січня для пріоритетних галузей, інші функції влади фінансуватимуться до 2 лютого. Громадський і політичний діяч із США, депутат від округу Рок у штаті Вісконсин Юрій Рашкін сказав 24 Каналу, що українцям не варто панікувати, адже нічого катастрофічного не відбувається.

Читайте також США не відступлять, – на тлі "зради" у ЗМІ Байден чітко виступив проти Путіна і за Україну

Відвертає увагу від головної цілі

Як зазначив громадський і політичний діяч із США, ухвалення тимчасового бюджету – це нормальна реальність й це не означає того, що Україну не чекає великий пакет допомоги. За нього треба просто проголосувати. Це має статися після Дня Подяки, який у Сполучених Штатах відзначають 23 листопада.

Зараз республіканці дуже тиснуть на Байдена з імпічментом. Проте коли ми говоримо про корупцію в Україні та США, то еквівалентність тут теж небезпечно проводити. Адже, на думку Рашкіна, це різні рівні корупції.

Така корупція, яку ми спостерігаємо у США, коли вплив грошей відграє занадто велику роль у політиці, звісно, з цим треба боротися,
– зазначив громадський і політичний діяч із США.

За його словами, те, що треба допомагати Україні – це початкове, а те, що в Україні корупція – це відвертає увагу від головної цілі, а також допомагає Владіміру Путіну.

Підтримка буде та, ймовірно, наростатиме, але боротися з корупцією теж потрібно. Адже це боротьба за майбутнє України. Цікаво почути, настільки українці розраховують на допомогу від Заходу в тому, щоб цю корупцію побороти,
– мовив Рашкін.

На його думку, американцям складно зрозуміти, настільки людям важко відразу вийти з цього стану. Але для цього є закон, порядок, прокуратура, яка поступово розслідує, й суспільство приходить до тями.

Що буде з допомогою Україні від США: дивіться відео

Допомога Україні від США

  • Байден запросив у Конгресу 106 мільярдів доларів для підтримки України та Ізраїлю. Наша держава мала отримати від Сполучених Штатів допомогу в розмірі 61,4 мільярда доларів, а Ізраїль – 14,3 мільярда доларів.
  • Втім, в Палаті представників не підтримали цей законопроєкт й вирішили проголосувати за надання допомоги лише Ізраїлю окремо від України. Американський президент не підтримав це рішення й пообіцяв ветувати законопроєкт.
  • 2 листопада спікер Палати представників США Майк Джонсон повідомив, що хоче внести на розгляд конгресменів пакет фінансування допомоги Україні. Він хотів його об'єднати з виділенням фінансування укріплення кордону з Мексикою.