Глава держави зазначив, що наразі союзники докладають "спільних зусиль для збереження миру". Про це президент повідомив на своїй сторінці у соціальних мережах 17 грудня.

Читайте також У НАТО закликали Росію відвести війська від кордонів з Україною

Вдячний лідерам держав ЄС та Північноатлантичній раді НАТО за солідарність з Україною й чіткі заклики до Росії щодо негайної деескалації. Упевнений, що рішучість і скоординовані дії наших партнерів допоможуть запобігти найгіршому сценарію,
– наголосив Володимир Зеленський.

Війська Росії біля кордонів України

  • У Генеральному управлінні розвідки Міноборони попередили, що Росія може напасти на Україну вже у січні – лютому 2022 року. Агресор стягує свої війська до наших кордонів.
  • Жозеп Боррель заявив, що країни ЄС єдині у питанні підтримки України. Якщо Росія нападе, то проти неї застосують серйозні економічні кроки. Про санкції попередили й США.
  • Олексій Резніков наголосив, що Росія продовжує нарощувати військові потужності біля кордону. За словами міністра оборони, наразі там перебувають понад 100 тисяч солдатів.

Блог VETERANO про те, як Росія лякає наступом: дивіться відео


Текст публікації Володимира Зеленського:

Вдячний лідерам держав ЄС та Північноатлантичній раді НАТО за солідарність з Україною й чіткі заклики до Росії щодо негайної деескалації. Упевнений, що рішучість і скоординовані дії наших партнерів допоможуть запобігти найгіршому сценарію. Докладаємо спільних зусиль для збереження миру.